Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ADOPCE NA DÁLKU 

 

 

Adopce na dálku je jedna z možností, jak finančně nebo materiálně podporovat konkrétní opuštěné pejsky nebo jiné zvířátko v naší péči, i když je nemůžete mít doma. Díky Adopci na dálku si můžete vybrat svého pejskanebo jiné zvířátko, které se Vám líbí. S každým, kdo se rozhodne pro Adopci zvířátka na dálku,sepíšeme darovací smlouvu a bude uveden u vybraného zvířátka jako dárce. Rádi ho budeme informovat o  stavu svěřence, samozřejmě má možnost ho navštívit a podívat se, jak je o něj postaráno. Většina zvířat se dostala do naší péče ve špatném stavu, jsou nemocná, vyžadují speciální léčbu a zůstávají u nás většinou doživotně.  Osud k těmto zvířátkům nebyl právě přívětivý, proto pokud můžete, zlepšete jejich podmínky u nás, sice jim domov nenahradíme,ale snažíme se pro ně dělat maximum.
 

 

Zvířata, která jsou přednostně zařazená do virtuální adopce jsou především:

 

Zvířata v léčení – zvířata, která k nám přišla nemocná, zraněná a jejich léčba bude otázkou několika měsíc

 

Zvířata, která pro svůj fyzický nebo psychický handikep, mají pramalou šanci na umístění  ​- jsou to zejména staří, handicapovaní, ale také špatně socializovaní, týraní, kteří potřebují individuální zacházení a více času na sblížení a přivyknutí si na lidskou společnost, která jim neublíží. Takoví často čekají na nový domov i několik let nebo zůstávají doživotně u nás.

 

 

Co je třeba pro Adopci na dálku udělat?

 

  • Vybrat si svého favorita ze zvířat, která u nás bydlí - pejska nebo jiné zvířátko

 

  • Rozhodnout se, jak chcete svému favoritu pomoci - finančně nebo materiálně (nákup krmení atd.), jednorázově x vícekrát 

 

  • Kontaktujte nás a sdělte nám, které zvíře jste si pro virtuální adopci vybrali, a to buď e-mailem nadacejp@gmail.com nebo na telefonu 602 207 703

 

  • Vaše jméno popř. Vaše firma, pokud nebudete mít nic proti tomu, bude zobrazena na těchto stránkách pod Vámi zvoleným zvířátkem. 

 

 

 

ucet.jpg