Jdi na obsah Jdi na menu
 

Adopce na dálku je jedna z možností, jak finančně nebo materiálně podporovat konkrétní opuštěné pejsky nebo jiné zvířátko v naší péči, i když je nemůžete mít doma. Díky Adopci na dálku si můžete vybrat svého pejska nebo jiné zvířátko, které se Vám líbí. S každým, kdo se rozhodne pro Adopci zvířátka na dálku, sepíšeme darovací smlouvu a bude uveden u vybraného zvířátka jako dárce. Rádi ho budeme informovat o  stavu svěřence, samozřejmě má možnost ho navštívit a podívat se, jak je o něj postaráno. Většina zvířat se dostala do naší péče ve špatném stavu, jsou nemocná, vyžadují speciální léčbu a zůstávají u nás většinou doživotně.  Osud k těmto zvířátkům nebyl právě přívětivý, proto pokud můžete, zlepšete jejich podmínky u nás, sice jim domov nenahradíme,ale snažíme se pro ně dělat maximum.
 

 

Zvířata, která jsou přednostně zařazená do virtuální adopce jsou především:

 

  1. Zvířata v léčení – zvířata, která k nám přišla nemocná, zraněná a jejich léčba bude otázkou několika měsíců.
  2. Zvířata, která pro svůj fyzický nebo psychický handikep, mají pramalou šanci na umístění - jsou to zejména staří, handicapovaní, ale také špatně socializovaní, týraní, kteří potřebují individuální zacházení a více času na sblížení a přivyknutí si na lidskou společnost, která jim neublíží. Takoví často čekají na nový domov i několik let nebo zůstávají doživotně u nás.

 

 

Co je třeba pro Adopci na dálku udělat?

 

  • Vybrat si svého favorita ze zvířat, která u nás bydlí - pejska nebo jiné zvířátko.
  • Rozhodnout se, jak chcete svému favoritu pomoci - finančně nebo materiálně (nákup krmení atd.), jednorázově x vícekrát .
  • Kontaktujte nás a sdělte nám, které zvíře jste si pro virtuální adopci vybrali, a to buď e-mailem nadacnifondjvajv@gmail.com nebo na telefonu 602 207 703.
  • Vaše jméno popř. Vaše firma, pokud nebudete mít nic proti tomu, bude zobrazena na těchto stránkách pod Vámi zvoleným zvířátkem. 

 

 

ucet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V tuto chvíli máme v Adopci na dálku jenom pejska Rexíka. Pokud máte zájem a chtěli by jste si Rexíka adoptovat, prosím kontaktujte nás na email NF - nadacnifondjvajv@gmail.com a my se Vám ozveme a podáme Vám potřebné informace k adopci! Děkujeme.

 

17.10.2015

 

Rexík byl na dnes veterině a kromě běžného odblešení a odčervení řešíme zánět, který má kvůli dlouho zanedbávané srsti u zadečku - dostal ATB. Poslechem srdíčka se dále zjistilo, že je kardiak, což se vzhledem k věku a pokašlávání dalo očekávat - bude dostávat Enap. Jinak je snad v pořádku, společnými silami jsme s paní doktorkou trochu ostříhaly chlupy nad očima (pejsek zřejmě nebyl zvyklý na doteky, takže se bojí), aby se lépe orientoval. Zbytek necháme raději na naší milé paní Fléglové, která nám zdarma takovéto pejsky střihá.

Pokud budete chtít na Rexíka přispět, budeme Vám za to moc vděční.

 

Náš transparentní účet: https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=69900699

 

VS 306

 

Děkujeme za podporu!

 

rex.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rex-ostrihany.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.11.2015

 

Rexík se nachází  v azylu Tylda v Berouně .  Pani Stejskalova je seznámena se zdravotním stavem Rexe a souhlasila s tím, že se o něj postará.


Více o Tyldě zde: http://azyl-tylda.webnode.cz