Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ralf

16. 7. 2017

01.01.2016

 

Stav Ralfa je stabilizovaný. Výrazně mu ke zlepšení jeho života pomohla operace.Bez ní by pouze přežíval. Důvodem jeho kýly byla oslabená svalovina. V součastné době je Ralf po operaci stabilizován a schopen normálního žití. Momentálně hledáme pro Ralfíka vhodný domov. Nachází se v soukromém útutlku Psí Domov v Litoměřicích. Pokud by jste měli o Ralfíka zájem volejte prosím Jitku na čísle 602207703. Ralfík si po tom všem co zažil zaslouží šťastný a láskyplný život!

 

 

                       -----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

09.11.2015

 

Prosíme všechny dobré lidičky o pomoc pro týraného a opuštěného Ralfa, jehož život ohrožovaly zdravotní problémy, které nikdo dlouhé měsíce neřešil. Konečně je ale v dobrých rukách. U řitního otvoru měl velikou kýlu, ve které byl zpočátku močový měchýř, po nějaké době i střevo a prostata, která byla zvětšená a tvořily se na ní cysty. Ralf je nyní po operaci, vše zvládá moc dobře a zotavuje se. Operace s hospitalizací bude stát přes 11.000,-Kč.

 

Prosím tedy o dobrovolnou finanční pomoc na transparentní účet NF JV & JV: 69900699/5500, VS: 113.

 

https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=69900699

 

Co je to vlastně za typ operace?

 

Takto probíhá operace u perineální kýly, tato operace se týká oboustranné kýly a  Ralf ji měl na jedné straně.  Čili kýlu - bouli - výdut měl jen na jedné straně u análního otvoru. Často to mívají nekastrovaní samci a  samoléčbou se nic nespraví. Operace tak bývá nevyhnutelná, jinak pes trpí velkou bolestí při vyprazdnování a čurání.  Moderní a učinná operace je právě pomocí sitky kdy dojde ke zpevnění a uzavření kýlního vaku tak, aby se do něho zase nedostl moč. mechýř , střeva či prostata či vše dohromady. Potom nastává situace, kdy může vše prasknout, obsah se vyleje do dutiny břišní, dochází k sepsi čili otravě a zvíře v bolestech umírá. Operace to je náročná a bolestivá.

 

   ralf-1.jpg   ralf-2.jpg

ralf-3.jpg   ralf-4.jpg

 

 

10.11.2015

 

Stav Ralfa je stabilizovaný. Má se má dobře, výrazně mu ke zlepšení kvality jeho života pomohla operace, bez ní by pouze přežíval. Důvodem jeho kýly byla oslabená svalovina. V současné době je Ralf po operaci stabilizován a schopen normálního žití. Na procházce jsme měli možnost vidět, že na vodítku chodí pěkně, čurá a kaká normálně a piškotky mu také moc chutnají. Ralf je hodně žravý pejsek. Ke zlepšení jeho stavu musí přibrat a proto má co dohánět.

 

ralf5.jpg              ralf-666.jpg