Jdi na obsah Jdi na menu
 

AKUTNÍ PŘÍPADY - RALF

9. 10. 2019

01.01.2016

 

Stav Ralfa je stabilizovaný. Výrazně mu ke zlepšení jeho života pomohla operace.Bez ní by pouze přežíval. Důvodem jeho kýly byla oslabená svalovina. V součastné době je Ralf po operaci stabilizován a schopen normálního žití. Momentálně hledáme pro Ralfíka vhodný domov. Nachází se v soukromém útutlku Psí Domov v Litoměřicích. Pokud by jste měli o Ralfíka zájem volejte prosím Jitku na čísle 602207703. Ralfík si po tom všem co zažil zaslouží šťastný a láskyplný život!

 

 

                       -----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

09.11.2015

 

Prosíme všechny dobré lidičky o pomoc pro týraného a opuštěného Ralfa, jehož život ohrožovaly zdravotní problémy, které nikdo dlouhé měsíce neřešil. Konečně je ale v dobrých rukách. U řitního otvoru měl velikou kýlu, ve které byl zpočátku močový měchýř, po nějaké době i střevo a prostata, která byla zvětšená a tvořily se na ní cysty. Ralf je nyní po operaci, vše zvládá moc dobře a zotavuje se. Operace s hospitalizací bude stát přes 11.000,-Kč.

 

Prosím tedy o dobrovolnou finanční pomoc na transparentní účet NF JV & JV: 69900699/5500, VS: 113.

 

https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=69900699

 

Co je to vlastně za typ operace?

 

Takto probíhá operace u perineální kýly, tato operace se týká oboustranné kýly a  Ralf ji měl na jedné straně.  Čili kýlu - bouli - výdut měl jen na jedné straně u análního otvoru. Často to mívají nekastrovaní samci a  samoléčbou se nic nespraví. Operace tak bývá nevyhnutelná, jinak pes trpí velkou bolestí při vyprazdnování a čurání.  Moderní a učinná operace je právě pomocí sitky kdy dojde ke zpevnění a uzavření kýlního vaku tak, aby se do něho zase nedostl moč. mechýř , střeva či prostata či vše dohromady. Potom nastává situace, kdy může vše prasknout, obsah se vyleje do dutiny břišní, dochází k sepsi čili otravě a zvíře v bolestech umírá. Operace to je náročná a bolestivá.

 

   ralf-1.jpg   ralf-2.jpg

ralf-3.jpg   ralf-4.jpg

 

 

10.11.2015

 

Stav Ralfa je stabilizovaný. Má se má dobře, výrazně mu ke zlepšení kvality jeho života pomohla operace, bez ní by pouze přežíval. Důvodem jeho kýly byla oslabená svalovina. V současné době je Ralf po operaci stabilizován a schopen normálního žití. Na procházce jsme měli možnost vidět, že na vodítku chodí pěkně, čurá a kaká normálně a piškotky mu také moc chutnají. Ralf je hodně žravý pejsek. Ke zlepšení jeho stavu musí přibrat a proto má co dohánět.

 

ralf5.jpg              ralf-666.jpg