Jdi na obsah Jdi na menu
 

PEJSCI K UMÍSTĚNÍ

27.01.2016

 

Máťa

 

Kříženec Německé dogy asi 5 let starý pes, po finančně nákladné operaci, kterou jsme mu s pomocí sponzorů (kterým touto cestou ještě jednou upřímně děkujeme) zaplatili.

 

Po lázeňském dvou měsíčním pobytu u naší kamarádky je již v dobré kondici a hledáme pro něj umístění, samozřejmě výhradně do dobrých rukou!!!

 

Matýsek je poslušný, čistotný, příjemný společník, rozumný kamarád, miluje pohlazení, dobře hlídá ale rád si také odpočine v příjemném prostředí obývacího pokoje. Prostě pohodový společník!

Tel : 602207703 nebo 602893442

 

 

mata.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mata2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2015

 

Pepa 

 

Pepa byl tulák, který byl zvyklý spoléhat se pouze sám na sebe. Když mu byl asi rok, dva, byl odchycen a převezen do útulku, kde žije skoro celý svůj život. Je to starší, hodný a mlsný pán, který se rád pomazlí a na procházky může prakticky s každým. Tento medvídek na vás čeká v třebíčském útulku 

Útulek pro opuštěná zvířata Třebíč

Nad Zámkem 5

674 01 Třebíč

tel.: 734 234 927

mestsky-utulek-trebic@seznam.cz

http://www.utulek-trebic.cz/index.php/nabidka

 

pepa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pepa-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2015

Pejsek Umístěn 

Ája

 

Ája je 4 roky stará fenečka, která se nachází v Kolíně. Je to miniaturní kámoška, která je připravená sbalit si  kufříčky a odejít do nové rodiny ! Více informací naleznete na tel.: 608 480 646 nebo na emailu: depozitumberuska@seznam.cz 

 

aja.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/feny/dospele-3-7-let/item/13988

 

 

20.10.2015

Pejsek Umístěn 

Adélka

 

Adélka je dvouletá fena. Nachází se v Kolíně. Je to malá princezna, šestikilová holčička, mazlivá a přátelská - čeká na vás v depozitu Beruška! Více informací na telefonním čísle 608 480 646 a emailu: depozitumberuska@seznam.cz

 

adelka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/feny/mlade-9-35-mesicu/item/13987

 

 

19.10.2015

 

Arýsek

 

Arýsek je šesti měsíční pejsek, který se nachází v Kolíně.  Je to pejsek malého vzůstu, přátelský, hravý a mazlivý - najde svoji milující rodinku? Nachází se v O.S. Záchranné depozitum pro psy Beruška, telefonní spojení : 608 480 646, email: depozitumberuska@seznam.cz

 

 

arysek.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/psi/stenata-2-8-mesicu/item/13971

 

 

14.10.2015

Pejsek Umístěn 

Rex

 

Hledáme domov pro psího dědu. Je to knírač, cca 15 let, neslyší a špatně vidí. Zůstal u nás ve vsi po zemřelem majiteli a rodina ho nechce. Očkovani má propadlé, jinak je bez vet. péče už několik let. Žil v boudě v místnosti 2x2m po celou dobu, co ho pan měl u sebe. Takže život nic moc. Prosím dejte mu šanci a ukažte mu, že život může být i krásný. Pro více informací kontaktujte Katku na telefonním čísle  773 219 526  nebo na email: b.o@centrum.cz .

 

 

knirac-rex.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

knirac-rx...jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.07.2015

 

Dastík

 

čivava míšená s jezevčíkem, 4 roky, malý, aktivní, neustále veselý pejsek, odčervený, čipovaný a odčervený. Je to lumpík, který vám vykouzlí úsměv na rtech. Pejsek se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Pokud máte o Dastíka zájem prosím volejte Alču na telefonní číslo 603 268 048.

 

 

dastik.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dasty

 

Pudl smíšený se špicem, mladý, energetický pejsek, báječný společník doma i na procházce. Spokojený kdekoli, kde bude jeho nová rodina a on s ní. Rád by byl psím jedináčkem. Je kastrovaný, odčervený a čipovaný. Pejsek se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Pokud máte o Dastyho zájem volejte  Alču na telefonni číslo 603 268 048 a dopřejte mu krásný domov, který si moc zaslouží.

 

dasty.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fido

 

Jmenuji se Fido a je mi rok a půl. Už jako štěně jsem byl zavíraný do chlíva, protože jsem lidi, kteří si mě pořídili, brzy omrzel. A tak jsem nejhezčí období svého života strávil sám. Přitom mám spoustu energie a tak rád bych si hrál. Miluju lidi, jejich společnost, pohyb (jsem vlastně docela sportovec) a taky samozřejmě mazlení. Teď čekám zavřený v kotci. Moc rád bych našel páníčky, kteří se mi budou konečně věnovat, chodit se mnou na procházky a slibuju, že jim dám za to celé své srdce :) Pejsek se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Pokud máte o Fida zájem volejte na číslo 602 215 833 nebo mail: b.o@centrum.cz 

    

fido11.jpg               fido-2.jpg

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rex 

 

Kříženec, 2,5 roku, mladý, hravý pejsek středního vzrůstu milující sport, lidi, děti, nevyjímaje, ke zvířátkům nekonfliktní. Moc se těší do nového domova. Bude to u Vás? Rexík si to zaslouží. Pejsek se nachází v Rychnově nad Kněžnou.

Pokud máte o pejska zájem volejte Alču na telefonní číslo 603 268 048 a dopřejte Rexíkovi krásný domov.

 

rex.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.09.2014

 

Míšánek a jeho šťastný konec

 

Před 5 lety k nám přišel Míšánek ve velmi kritickém stavu. Jednalo se o krutě týrané zvíře. Chtěli by jsme tímto poděkovat jeho novým majitelům za lásku a péči, které se mu po této hrozné zkušenosti dostalo. A přejeme Míšánkovi mnoho dalších štastných let :)

 

misanek-i.jpg