Jdi na obsah Jdi na menu
 

Petice proti strašným podmínkám v útulcích v Itálii

22. 9. 2012

Petice proti strašným podmínkám v útulcích v Itálii

Prosím, podpořme německou organizaci za práva zvířat, která se snaží o zlepšení života psů v Itálii v oblasti Puglia. Situace je velmi tragická. Část obyvatel zachází se psy velmi brutálním způsobem. Tisíce psů ročně jsou opuštěny na ulici svými majiteli, otráveny jedem v granulích, ubiti holemi. 70 000 psů je uzavřeno v koncentračních útulcích, kde je čeká jen smrt hlady a žízní. Nikdo nemůže tyto psy adoptovat, útulky jsou zcela uzavřeny pro veřejnost. Pro majitele je to jen výdělek, psi je nezajímají. Místní úřady nedělají nic pro zlepšení života těchto psů. Přes 15 let existuje v Itálii zákon na ochranu zvířat, ale nikdy nebyl použit ani respektován v praxi. Prosím, podepište petici a bojkotujme turistický ruch v oblasti Puglia.
Žádejme hromadné kastrace a vyřešení problému pouličních psů, kteří si tento život nevybrali dobrovolně, ale byli opuštěni majiteli.
http://www.thepetitionsite.com/1/puglia-dogs-hell

Zde máte možnost vytištění pohlednice s bojkotem cestovního ruchu dokud se nevyřeší tento závažný problém.
http://www.stie.ch/files/protestkarte-apulien-2009.pdf

Můžete také poslat e-mail přímo manažerům v oblasti cestovního  ruchu.
Magda TERREVOLI
assessore.turismo@regione.puglia.it

Gentile Signora,

desidero richiamare alla Sua attenzione che l'inferno che condividono in Puglia i cani randagi, é una indecorosa manifestazione di incivilt che é una vera vergogna per tutta l'Europa.
Molti europei, che hanno una spiccata sensibilità animalista, evitano
la vostra regione come altre d'Italia, con lo stesso vostro problema e lo faranno, danneggiando il vostro turismo fino a quando non sarete stati in grado di risolvere la tragedia anche ambientale del randagismo.
Questa lettera mira a ricordare a Lei ed al Presidente Signor Niki Vendola,
che, anche per la sua appartenenza politica, dovrebbe avere molto a cuore questi problemi, di adottare finalmente le misure indispensabili, gi da anni previste dalla legge, per porre fine a questo stato d'illegalit, veramente vergognoso per un paese civile.
Váš podpis a město

DĚKUJEME!!!!!!!

Fotky z útulku - upozornění - fotky jsou velmi drastické