Jdi na obsah Jdi na menu
 

SVĚTOVÝ DEN VAJEC SE BLÍŽÍ

 

OBRAZ - Obránci zvířat

 

 

Přemýšlíte někdy nad tím, jestli by lidem přímá zkušenost z klecových chovů otevřela oči? Změnilo by je, kdyby zažili tu frustrující stísněnost, tělo namačkané na tělo a všude kolem sebe jen mříže? Společně s Vámi máme možnost to zprostředkovat zhruba půl milionu lidem. Budete u toho?

 

Na podmínky v klecových chovech teď upozorní jedinečná instalace na Signal festivalu, největší kulturní akci v celé České republice!

 

svetovy-den-vajec.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Signal festivalu bude instalace s názvem 3CZ 1234, který odkazuje na označení vajec z klecových chovů. Labyrint klecí doplněný o zvuky z drůbežárny přenese atmosféru klecových chovů do centra Prahy. Na vlastní kůži si Vy i další návštěvníci zažijete tu skličující atmosféru. A ještě ke všemu na světový den vajec!

 

Udělejte pro slepice trpící v klecích maximum. Vy přece víte, že na osudu milionů slepic záleží a že je ve vzduchu cítit změna. Firmy a odběratelé vajec se zavazují, že přestanou klecová vejce používat. Nedávno to byl například řetězec Albert a to se děje díky Vám. Budete u toho i tentokrát?

 

ANO, CHCI BÝT U TOHO!

 

PS: Už asi víte, že příští týden proběhne i konference o zvířecích právech. Dnes jsme také zprovoznili formulář na žádosti o zlevněné nebo volné vstupy pro zájemce, kteří si účast za plnou cenu nemohou dovolit. Vyrazte proto příští víkend do Prahy a udělejte si to hezké. Strávíte čas po boku dalších lidí, kteří o svých hodnotách jen nemluví, ale dokážou je proměnit v činy.

 

Pavel Buršík

Pavel Buršík 
Vedoucí kampaně Jak to snáší?

OBRAZ - Obránci zvířat
bursik.pavel@obrancizvirat.cz 
www.obrancizvirat.cz